משכנתא חדשה

מצאתם את הדירה המיוחלת ? רוכשים מקבלן או יד שניה ? אנחנו כאן לוודא שהצד הפיננסי בעסקה יהיה תפור בול לצרכים שלכם.

משכנתא לבניה עצמית

מצאתם את השטח שתמיד חלמתם עליו ? אתם רגע לפני הגשמת החלום ? משכנתא לבניה צריכה להיות מתוכננת לפרטי פרטים בדיוק כמו הבית שלכם.

מחיר למשתכן

הצלחתם לעשות את הלא יאומן , זכיתם בחלום הישראלי ..., דירה חדשה במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק . עכשיו צריך גם לשלם על החלום..., אנחנו כאן בדיוק בשביל זה.

מחזור משכנתא

יכולת ההחזר שלכם השתנתה ? רוצים לשפר את תנאי המשכנתא ולחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים מההחזר הסופי ? זה בדיוק מה שאנחנו אוהבים לעשות.

תכנון פיננסי לפני קניית נכס

מתכננים מכירה וקניה במקביל ? מעוניינים לרכוש נכס נוסף אבל לא בטוחים מה הדרך הנכונה ? הון עצמי קטן מדי ? יחד נבנה את האסטרטגיה הנכונה עד להשגת המטרה.

משכנתא לגיל השלישי

מזל טוב , הגעת לגיל הזהב , לנחת ושלווה כלכלית , עבדתם קשה כל החיים וסוף סוף יש לכם נכס בבעלותכם ! עכשיו אתם יכולים גם למנף אותו לצרכים שלכם ושל היקרים לכם.

משכנתא לתושבי חוץ

גרים בחוץ לארץ ומעוניים ברכישת נכס בישראל? המרחק מקשה עליכם? אנחנו נשמח ללוות אתכם בתהליך המורכב ולהוריד מכם את כל הדאגות והחששות

אתחול פיננסי

עומס בהלוואות , חוסר סדר כלכלי , התחייבויות שהולכות וגדלות מחודש לחודש הם לא מציאות שצריך להשלים איתה . אם יש לך רצון לשינוי אמיתי בחיים אנחנו יכולים להעניק לך אותו.